מי אנחנו

מי אנחנוAbout us

מועדון צלילה Palma הינו מועדון צלילה וילה בוטיק ברמה גבוהה באווירה משפחתית חמימה ומאוד ייחודית . כמו כן, המועדון מקפיד לשמור על סטנדרטים גבוהים מאוד ולכן, משתמש בציוד צלילה חדש וחשוב מכל בטיחותי. אנו מקפידים על בטיחות כל צולל החל מ צולל שרק התחיל ועד לצולל מקצועי בדרגה גבוהה.
מועדון צלילה palma מעסיק עובדים מקצועיים שהוכשרו לצלול בדרגות הגבוהות ומהטובים בארץ.

כחלק בלתי נפרד מההקפדה על סטנדרטים גבוהים המועדון דואג לכל צולל לשירות מקצועי ויחס אישי המדריכים שלנו מקפידים על דייקנות ויורדים עד לפרטים הקטנים ביותר בין אם זה צולל בודד או כקבוצה כאחד.
מועדון צלילה palma מוכר ע"י הרשות הצלילה הגדול בעולם PADI .

בעלי המועדון הינו מדריך פעיל ומקצועי עם וותק של יותר מ 20 שנה המתמחה בצלילה ספורטיבית ובהכשרת קורסים בכירים כמו צלילה חופשית ופעילויות צלילה נוספים…

אנו ממשיכים את המסורת ומציעים קורסים בכל הרמות מקורסים מתחילים ועד למדריכי צלילה בכירים. בנוסף המועדון מקיים מידי יום צלילות הכרות מודרכות צוללים באתרי צלילה הכי אטרקטיביים באילת.

בעונות מסויימות תמצאו טיולי צלילה כמו ספארי צלילות בסיני שמתאימים לכל כיס בקבוצות פרטיות קטנות וגדולות.
המועדון מעניק שירותים נוספים כגון, השכרת ציוד צלילה, דחיסת אויר באיכות מעולה ומכירת ציוד צלילה מלא.

לרשותכם השכרת חדרים מרווחים לצוללים וגם למי שלא צולל. במועדון יש מקלחות חמות ונקיות לוקרים לשמירת חפצים, מטבח מאובזר ב קפה/תה מקרר. זולות פינות ישיבה עם מנגל לשירות הלקוחות, בריכת שחייה וכל זה נמצא כאן במועדון צלילה Palma אילת.

Palma Diving Freediving 01
Palma Diving Freediving 02
Palma Diving Freediving 03
Palma Diving Freediving 04
Palma Diving Freediving 05
Palma Diving Freediving 06
Palma Diving Freediving 07
Palma Diving Freediving 08
Palma Diving Freediving 09
Palma Diving Freediving 10

יצרת קשר