צלילת היכרות

השגרה גמרה אותי

מכירים את הביטוי הזה? השגרה עייפה, גמרה, הרגה, מאיישת אותכם? כדאי שתנצלו את ההזמנות הבאה, שבה יתפנה לכם זמן, לחוויה מאתגרת ומעניינת כדי שתוכלו לרענן את עצמכם ולחזור אל השגרה שלכם טעונים ומחוזקים! וגם עם סיפור מעניין… רוב בני האדם נמצאים בשגרת חיים מונוטונית, בעיקר ככל שמתבגרים. אותה העבודה, באותו הבית, אותם הסידורים, אותו האיזור ואפילו את המתנות לחג במשרד ממחזרים.

איך שוברים שגרה?

עושים טיול סביב העולם על כדור פורח ב80 יום! המציאות היא שרובנו לא יכולים לעזוב את השגרה שלהם לזמן כה ארוך ולחוויה כה קיצונית. חוויות מרעננות שוברות שגרה ניתן למצוא בכל מיני מנות ולכל אדם. ניחנו במדינה עם שפע של אזורים יפים, מרתקים, עם ערכים תרבותיים והיסטוריים ופעילויות מכאן ועד הודעה חדשה. לאחר שתבינו מה סוג החוויה שאתם רוצים ומסוגלים לחוות (האם אתם נוסעים לבד? בני כמה אתם? מה התקציב והזמן שעומד לרשותכם ובעיקר מה בא לכם) תכתבו לכם ביומן ותתחילו להתרגש.

צלילה בים האדום

אחת הפעילויות הכי מרתקות ומומלצת בארץ שלנו היא צלילה באילת. לים האדום יש הרבה מה להציע: דולפינים, אלמוגים ויצורי ים מרתקים נוספים. ניתן להתאים צלילה לכל רמה, לכל גיל, לפי כמות הזמן שעומדת לרשתוכם ולעשות אותה בדיוק באופן שתרצו. צלילה יכולה להיות פעילות של כמה שעות שלאחר מכן תחזרו למלון לבטן גב ועד התמקצעות של שבוע ימים שבסיומו תקבלו רישיון צלילה מוסמך! מה שבא לכם.

מעולם לא צללתי – מה עושים?

תמיד יש פעם ראשונה! בכל מרכזי הצלילה באילת ישנה צלילת היכרות: צלילה במים רדודים שמיועדת לכל הגילאים, לכל הרמות והיא אינה אינטנסיבית בזמנים. לאחר צלילת היכרות תוכלו להתקדם בבטחה לכל שאר הרמות. בנוסף, כדאי לברר האם ישנה חבילה שכוללת בתוכה צלילת הכרות עם רמות נוספות, במידה ותרצו לצלול למרחקים ולקפוץ למים העמוקים! אך עם הקדמה קטנה למען תחושת הביטחון. צלילת היכרות באילת היא הדרך האולטימטיבית להתחיל במסע צלילה שלכם, שאחריה תוכלו להחליט האם להפליג למרחקים ואו להנות צלילת היכרות באילת ולהגיד "נהנתי, שברתי שגרה ועכשיו אני חותך למלון לנוח", מה שבא לך.

פלמה דייווינג ריזורט אילת

מועדון צלילה בוטיק, עם מעל 20 שנות ניסיון, נדאג לכם לחוויה בלתי נשכחת, איכותית ובטיחותית. לכל שאלה, השאירו את הפרטים שלכם מטה, או שפשוט חייגו! 08-6341221, יחד נבנה לכם את החופשה המושלמת.

לפרטים על מועדוני צלילה באילת לחצו כאן

Vladimir Bulgaru

כללי


Back to top