קורס צלילה כוכב 1+2

קורסי צלילה למתחילים באילת

אילת היא יעד תיירותי אטרקטיבי בישראל עם היסטוריה עשירה. יש הרבה דברים ליהנות מהם באילת, צלילה היא אחד מהם. קורס צלילה באילת כוכב 1+2 יספק את הידע הבסיסי כדי להבטיח צלילה בטוחה, הן במים רדודים והן במים עמוקים. הקורס גם ילמד כיצד לנהל את גורמי הסיכון של צלילה וכולל את כל החומרים הדרושים לאימונים, לרבות מסכה, חליפה, שנורקל וסנפירים. קורס צלילה כוכב 1+2 תוכנן למי שמעוניין ללמוד עוד על צלילה או להתחיל את קריירת הצלילה המקצועית שלו, אך הוא גם מספק היכרות עם עולם הצלילה לכל מי שזה מעניין אותו.

קורס צלילה באילת כוכב 1 הוא הצעד הראשון לעולם הצלילה. הקורס מהווה היכרות מצוינת לספורט לצולל המתחיל, אך אינו מציע חוויה של צולל מתקדם יותר. זוהי הצלילה ברמה הראשונה שבה המשתתפים יכולים לתרגל מיומנויות כמו נשימה מתחת למים, ירידה ועלייה, שחייה, ולהשתמש במערכת בקרת הציפה לציפה. אין דרישות מוקדמות לסוג זה של צלילה, אך תצטרך להיות מוסמך לפחות ברמת מתחילים לפני שתוכל לגשת למבחן.

קורס צלילה שני כוכבים הוא הצעד הראשון לקראת הפיכתך לצולל מקצועי. בקורס מלמדים את התלמידים לצלול לעומקים של 10 עד 20 מטר. קורס צלילה שני כוכבים מיועד למי שלא בהכרח עוסק בקריירה בספורט, אך רוצה ללמוד עוד על צלילה. קורס זה זמין לרוב כצלילת היכרות למי שרוצה להתנסות בצלילה בשעות הפנאי או כקורס למי שמעוניין ללמד אחרים על צלילה.

קורס צלילה באילת כוכב 1+2

קורס צלילה באילת כוכב 1 מושלם למי שזה עתה התחיל לצלול ורוצה חווית צלילת היכרות, בעוד שקורס שני כוכבים מתאים למי שכבר יש לו קצת ניסיון בצלילה ומעוניין בסביבת צלילה מתקדמת יותר. מטרת קורס צלילה כוכב 1+2 היא ללמד תלמיד את המיומנויות לרמת מתחילים. הקורס הוא תנאי מוקדם לצלילה. השיעור גם כולל למידה על כל סוגי החיים הימיים וכיצד לקיים איתם אינטראקציה בצורה מתאימה. הקורס מלמד על כל סוגי תנאי מזג האוויר שצוללנים עשויים לחוות בעת חקר מים פתוחים. קורס צלילה באילת כוכב 1+2 יוצע על ידי מדריכים מנוסים ובעלי ניסיון של שנים בהדרכת קורסים לצוללים מתחילים ומתקדמים. מומלץ להצטייד באישור רפואי המעיד על כך שאתה כשיר פיזית לצלילה לפני ההרשמה לקורס זה.

קורס צלילה כוכב 1+2 מחולק לשני חלקים: שיעורי תיאוריה, הנמשכים שבוע כל אחד, ומפגשים מעשיים המתקיימים על פני שני סופי שבוע רצופים בכל חודש. צוללנים יכולים לבחור לקחת קורס תיאורטי אינטנסיבי (4 ימים, 3 שעות ביום) או אפשרות רגועה יותר (4 ימים, 2 שעות ביום).

Vladimir Bulgaru

כללי


Back to top