לימוד צלילה באילת

מתכננים חופשה בקרוב?

חג מתקרב? חופשת קיץ? סוף סמסטר? הדממה צבאית? התמזל מזלכם והתפנה לכם זמן פנוי ואתם מחפשים כיצד לנצל אותו? אין כמו תחושת ההתלבטות איפה נופשים. לפני שאתם סוגרים נופש, יש כמה היבטים שצריכים לחשוב עליהם, בעיקר מה אתם מחפשים. החופשה האידיאלית תשתנה בהתאם להאם אתם מחפשים בטן גב, או פעילות ספורטיבית, כמה זמן עומד לרשותכם, מה התקציב והאם קיץ או חורף?

לימודי צלילה באילת – הנופש המושלם 

עבר בראשכם לימודי צלילה באילת? הפתרון המושלם למי שמחפש לשלב בין בטן גב במקום יפייפה, אבל עם ערך מוסף. ניתן להשתתף גם בחורף גם בקיץ, יש מסלולים ארוכים שמתאימים לשבוע וחצי וגם מסלולים קצרים של יומיים בלבד, הבחירה בידכם. יש קורס צלילה לנוער, לילדים, לימודי צלילה מקצועית לגילאים בוגרים, הם נועדו לכולם. ניתן להתאים לימודי צלילה באילת לתנאים שעומדים לרשותכם ובדיוק לפי הרצונות שלכם.

כל מה שחשוב לדעת על לימוד צלילה באילת

אם קורץ לכם לחקור את הים האדום המשגע, להנות מאחת שוניות האלמוגים היפות בעולם, כדאי שתשקלו בחיוב לקחת קורס צלילה! הקורסים עצמכם מתחלקים לפי גילאים, זמן הקורס וידע קודם (רמות). לילדים יש קורס צלילת היכרות "קופצים למים!" אבל לא לעמוקים, במים רדודים שניתן לעמוד בהם ועדיין להנות מכל היופי שנמצא סביב. יש קורס צלילה לנוער, שמשלב לימודי צלילה טכנית, שהוא בדרכ יומיים והוא מושלם לחופש הגדול. בהמשך יש לימודי צלילה מקצועית, שלוקחים בין חמישה ימים לשבוע ימים, בסיומם אתה מקבל רישיון של צולל ומבסס את לימודי צלילה טכנית באופן מתקדם. חשוב להבין איזה סוג קורס מתאים לך ומה אתה מחפש לקחת מהחוויה. מומלץ לבצע מחקר אודות מועדון הצלילה: אודות המקום, המלצות, ביקורות וכמובן מחיר. משום שקורסי צלילה הם חוויה שדורשת ציוד, אנשי מקצוע בעלי ניסיון למטרות ליווי ולא מעט שעות, קורסי צלילה אינם זולים במיוחד, חשוב לוודא כי המחיר שקיבלתם נמצא בטווח המחירים של מועדוני צלילה נוספים בשוק.

פלמה דייווינג ריזורט אילת

מועדון צלילה בוטיק, עם מעל 20 שנות ניסיון, נדאג לך לחוויה בלתי נשכחת, איכותית ובטיחותית. לכל שאלה אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים מטה, או שפשוט תדברו איתנו! 08-6341221. מצפים לשמוע מכם!

לפרטים על קורס צלילה לדתיים באילת לחצו כאן

Vladimir Bulgaru

כללי


Back to top