צלילה למתחילים

צלילת הכרות

  למי שלא מכיר את העולם התת ימי,  מי שרוצה לשמוע את השקט, לראות את הצבעים ולהרגיש את חוסר המשקל. צלילת הכרות בים האדום עם המדריכים של פאלמה נותנת לכם חוויה  ראשונית בטוחה ורגועה באתרים היפים ביותר של אילת .צלילת הכרות היא צלילה בטוחה ורגועה שנותנת לצולל החדש את האפשרות להכיר את עולם הצלילה בתנאים הטובים ביותר , לאחר תדריך קצר תכנסו למים בליווי של מדריך צמוד שיהיה שם איתכם לאורך כול הדרך ובקצב שלכם , הצלילה תיהיה לעומק מקסימאלי של 6 מטר למשך 40 דקות ,  בואו להכיר את העולם התת ימי אנחנו והדגים  כבר שם ,מחכים לכם..        


קורס גלה את הצלילה

  קורס גלה את הצלילה נותן לך את חווית הצלילה העצמאית הראשונה שלך בה אתה לומד על ציוד הצלילה,תיאוריה של הצלילה וסימנים. אחרי שהרכבנו את הציוד אנו עושים צלילה שבה מבצעים כמה תרגילים במים רדודים ואז ממשיכים לצלילה של עומק מקסימלי של 12 מטר בסיום הצלילה מקבלים תעודה שמאפשרת לך לצלול לעומק של 12 מטר אם מדריך או לקבל הנחה להירשמות לקורס צולל מים פתוחים (כוכב 1) כל זה תקף לשנה מיום הצלילה.

קורס צלילה חופשית

צלילה חופשית מאפשרת לך לראות את העולם התת ימי בצורה קצת שונה מצלילה אם מיכלים בקורס זה את לומד איך להשתמש במסיכה שנורקל וסנפירים ואיך לנשום נכון לפני שמבצעים צלילה חופשית (עצירת נשימה) ואיך לרדת בצורה נכונה .